Personalistika LITE

Aplikace k evidenci osobních údajů zaměstnanců a docházky

Popis programu

Program ZK PERSONALISTIKA je aplikace určena k vedení běžné personální agendy.

Umožňuje evidenci osobních dat zaměstnanců, údajů o pracovním poměru, sledování dovolené a pracovní neschopnosti, hlídání termínů končícího pracovního povolení či konce pracovního vztahu na dobu určitou, filtrace podle zařazení, rodného čísla či místa výkonu zaměstnání a vložení fotografie. Obsahuje přehledný modul Školení, pomocí kterého je možné sledovat absolvovaná školení, kurzy či lékařské prohlídky. Dále program podporuje ukládání dokumentů v elektronické podobě (naskenovaných osobních dokladů smluv apod...) do databáze.
Samozřejmostí jsou libovolně modifikovatelné reporty a export dat do formatů MS Excel či PDF. Nově přibyla možnost tisku do DOC tiskových forem - dokumentů vytvořených v aplikaci MS Word, kam jsou data přenášena pomocí návěští.

Co program vyžaduje

Jedná se o 32 bitový program určený pro práci v prostředí Windows XP a vyšším, což určuje i minimální konfiguraci osobního počítače. Potřebný prostor na disku je dán především množstvím zpracovávaných dat, doporučená hodnota činí okolo 30 MB.

Volná verze

Demo programu je možné si stáhnout ve dvou verzích Lite(s interní databází SQLite) a SQL (vyžaduje nainstalovaný MSSQL server). Jedná se o časově neomezenou verzi, která ale umožňuje zápis pouze 20 zaměstnanců v jedné datové agendě.

Dokumentace

Základní orientační manuál naleznete na této adrese.
Informace o změnách v souvislosti s nařízením o ochraně osobních údajů: Ochrana OÚ v programech ZKSOFT
Jedná se o dokumenty ve formátu PDF a k jeho zobrazení je třeba mít instalovaný Acrobat Reader.

Jak program spustit

Program ZK Personalistika se spouští souborem "eVykaz.exe" z adresáře, ve kterém byl instalován (nejčastěji C:\ZKSoft\Personal), popřípadě zástupcem spouštěcího souboru na ploše či v  nabídce START.